درباره ما

شرکت رایان هم افزا

فعالیت‌های اصلی شرکت تولید نرم‌افزارهای مورد نیاز کارگزاران بورس ، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و بانك ها و ارایه خدمات نرم‌افزاری بر آن اساس بوده است. رایان هم‌افزا افتخار دارد که با  بیش از پانزده سال فعالیت، میزبان 65 کارگزاری بورس و اوراق بهادار ( 60 درصد بازار)، 53 کارگزاری بورس کالا ( 55 درصد بازار)، 55 كارگزاری در حوزه معاملات برخط ( 55 درصد بازار) ، ١٠ بانک و 170 صندوق سرمایه‌گذاری مشترک فعال (70 درصد بازار) با بیش از 13.000 شعبه فعال، خدمات رسانی به بیش از  6.000.000  کاربر و سرمایه گذار به صورت برخط مدیریت بیش از 120.000 کاربر همزمان در دقیقه در معاملات برخط را پشتیبانی می نماید.
فعالیت‌های اصلی شرکت رایان هم افزا تولید نرم‌افزارهای اختصاصی بازار سرمایه جهت شرکت های کارگزاری بورس، تامین سرمایه، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، شرکت های سبد گردانی، بانك ها و خدمات نرم‌افزاری مرتبط می باشد.
رایان هم افزا در سال 1398 به شرکت سهامی عام تبدیل گردید و درشرکت فرا بورس ایران پذیرش شد.

راهکارهای جامع و یکپارچه نرم افزاری

با رشد بیش از پیش فناوری اطلاعات، سازمان‌ها و بنگاه های تجاری علاوه بر بکارگیری نرم افزار، به دنبال راهکارهایی هستند که از انبوه اطلاعات پراکنده ی شعب، دفاتر و مشتریان، در جهت تعیین استراتژی و روشهای فروش، راهکارهای توسعه ی خدمات، تمایلات بازار و ... استفاده نمایند. راهکارهای یکپارچه رایان هم افزا با امکان دسترسی آسان به اطلاعات تجمیع شده در هر زمان و در هر نقطه و با حفظ یکپارچگی و اکوسیستم واحد، پاسخگوی نیازهای مشتریان می باشد.
​​​​​​​رویكرد سازمان‌های موفق در دو دهه‌ی اخیر، گسترش فعالیت در دنیای الكترونیك و به خدمت در آوردن ابزارهایی مناسب، در راستای تحقق اهداف سازمانی بوده است. جایگاه ویژه‌ی بازار پول و سرمایه، و تاثیر آن در توسعه و ثبات اقتصادی كشورها، منجر به پررنگ شدن هر چه بیشتر فناوری اطلاعات در این صنعت شده است. با نفوذ روز افزون فناوری اطلاعات در فرایند‌های اجرایی این سازمان‌ها، فعالیت بدون وقفه، صحت عملكرد و كیفیت خدمات عرضه‌كنندگان راه‌حل‌های این حوزه، به مهم‌ترین نگرانی مدیریت تبدیل شده است.

مرکز داده‌ اختصاصی

شركت رایان هم‌افزا، با ایجاد مركز داده‌ی اختصاصی (Dedicated Data Center) در داخل كشور و عرضه‌ی راه‌حل خود بصورت خدمت نرم‌افزاری (Software as a Service)، به منظور جلب اعتماد و افزایش بهره‌وری فناوری اطلاعات در این صنعت، گام نهاده است. این شركت با میزبانی راه‌حل جامع متمركز (Data Intensive Total Solution) خود در این مركز داده، مشتریان خود را از صرف هزینه برای تجهیزات سخت‌افزاری، افزایش تعداد کارکنان و درگیر شدن با متخصصین فناوری اطلاعات بی نیاز نموده است. با در اختیار داشتن راه‌حل جامع متمركز، معضل پراكندگی و گسست اطلاعات (Data Fragmentation) ریشه كن شده و كنترل عملیات، تهیه‌ی گزارشات و پردازش اطلاعات، بدون تحمیل پیچیدگی های فنی و خطاهای انسانی، امكان‌پذیر خواهد بود. 
براین اساس محدودیت فاصله‌ی جغرافیایی كه بزرگ‌ترین مشكل در خدمت‌رسانی عرضه‌كنندگان راه‌حل‌های فناوری اطلاعات می باشد، مرتفع شده است که سبب می‏گردد كارشناسان رایان هم‌افزا بدون نیاز به حضور در محل مشتری، قادر به ارایه‌ی خدمات پشتیبانی در كمترین زمان باشند. این روش با توجه به مزایای ذکر شده امکان گسترش جغرافیایی شعب و نمایندگیها را با كمترین هزینه فراهم کرده است. در دسترس بودن این راه‌حل از طریق اینترنت در هر نقطه از جهان، ارتباط با مشتریان و توسعه‌ی تجارت الكترونیك را برای سازمان‌ها تسهیل نموده است.

محمد وطن پور

رئیس هیات مدیره

تحصیلات: دکتری مالی

سایر سمت های کنونی: مدیر عامل شرکت تامین سرمایه سپهر

​​​​​​​​​​​​​​نایب رئیس هیئت مدیره فرابورس ایران
محمد حق دادی

نایب رئیس هیات مدیره

تحصیلات: کارشناسی نرم افزار

سایر سمت های کنونی: مدیر مهندسی زیرساخت بانک اقتصاد نوین
محمد استرابی

عضوهیات مدیره

تحصیلات: کارشناسی ریاضی کاربردی

سایر سمت های کنونی: معاون عملیات شرکت رایان هم افزا

سابقه حضور در شرکت رایان هم افزا: از بدو تاسیس شرکت (14 سال)
محسن رحمتی

عضوهیات مدیره

تحصیلات: کارشناس ارشد مدیریت مالی

سایر سمت های کنونی: مدیر عامل شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا
محدثه رزاقی

عضوهیات مدیره

تحصیلات:کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی

سایر سمت های کنونی: مدیر تامین مالی شرکت تامین سرمایه نوین
حمیدرضا عبداله پور

مدیرعامل

تحصیلات: کارشناسی نرم افزار

سابقه حضور در شرکت رایان هم افزا:  از بدو تاسیس شرکت (14 سال)
[priceDate]
[closingPrice]
قیمت هر سهم
[totalTradedQuantity]
حجم معاملات
اطلاعات رایان هم افزا در سایت tsetmc
[priceDate]
[closingPrice]
قیمت هر سهم
[totalTradedQuantity]
حجم معاملات سهم
شرکت تامین سرمایه نوین
شرکت تامین سرمایه سپهر
شرکت آدورامشاور
کارگزاری تدبیرگران فردا
منابع انسانی